Топ-менеджер "Нафтогазу" викликав Насалика на боксерський поєдинок

  21 Червня, 2019 17:56
  Таким чином Фаворов відреагував на заяву Насалика про зрив планів з підвищення видобутку газу "Укргазвидобуванням".

  Керівник інтегрованого газового бізнесу "Нафтогазу" Андрій Фаворов викликав на боксерський поєдинок міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика.

  Таким чином Фаворов відреагував на Facebook на заяву Насалика про зрив планів з підвищення видобутку газу державної газодобувної компанією "Укргазвидобування", яка належить "Нафтогазу".

  "Давайте побоксуємо. Давайте подискутуємо. Чекаю вас на рингу", – написав керівник інтегрованого газового бізнесу "Нафтогазу".

  Раніше в одному з інтерв'ю Насалик, кажучи про екс-директора компанії Олега Прохоренка, заявив: "чесно кажучи, я б набив йому морду".

  "На правах в. о. директора "Укргазвидобування" готовий зустрітися з вами в зручний для вас час, щоб обговорити перспективи "Укргазвидобування", нашу інвестиційну програму, 4-річну історію отримання ліцензій і все те, що робить наш 20 000 колектив, щоб подолати природне падіння видобутку на 1,5 млрд кубометрів/рік на родовищах, виснажених на 85%", – відповів міністру Фаворов.

  Він додав, що готовий обговорити всі ці питання в офісі Насалика або ж зустрітися на рингу в Одесі. "Там заплановано мій бій в проекті Бокс білих комірців", – написав Фаворов.

  Водночас Насалик прийняв запрошення про зустріч, але відмовився боксувати.

  Нагадаємо, Насалик заявив, що місячна заборгованість заробітних плат шахтарів не є темою для розмови.

  Теги : Нафтогаз Насалик
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів