Тиск на МВС став відповіддю на викриття "сіток Порошенка" – політолог

  27 Лютого, 2019 11:48
  Андрій Золотарьов вважає, що тиск на МВС триватиме до закінчення президентських виборів.

  Політолог Андрій Золотарьов заявив, що атаки на Міністерство внутрішніх справ (МВС) є відповіддю на викриття "сітки" чинного президента Петра Порошенка. Тиск на МВС триватиме до закінчення президентських виборів, зазначив політолог в коментарі для golos.ua.

  За його словами, атаки на міністерство Авакова пов'язані з викриттям "виборчих пірамід". Золотарьов вважає, що у відповідь на викриття "сітки Порошенка" Авакова звинуватили в роботі на кандидата в президенти Юлію Тимошенко.

  "Хоча можна сказати, що СБУ в особі Грицака відкрито працює на Порошенка. Генеральний прокурор на відміну від Авакова, який є політичною фігурою, в відкриту агітує за Порошенка. У свою чергу Аваков намагається стати над сутичкою і постати в ролі арбітра. Тобто забезпечити собі політичну перспективу", – пояснив політолог.

  Однак він підкреслив, що не впевнений в тому, чи підуть від Авакова ефективні дії по боротьбі з фальсифікацією голосування на президентських виборах.

  Нагадаємо, експерт з виборчого права Андрій Романчук вважає, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков має намір розширити свої повноваження просуванням законопроекту про посилення відповідальності за підкуп на виборах.

  Теги : МВС Арсен Аваков Петро Порошенко Андрій Золотарьов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів