Тимошенко вимагає змінити уряд до виборів в Раду

  23 Квiтня, 2019 12:54
  Лідерка фракції "Батьківщина" вважає, що парламент повинен "підставити плече новому главі держави".

  Лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що новий уряд має бути сформований до проведення чергових виборів до Верховної Ради.

  Про це Тимошенко повідомила на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради в понеділок, 23 квітня, закликавши Раду не перетворитися на "гирі на крилах змін", передає Гордон.

  "Потрібно негайно дати можливість новому президенту змінити силовиків, генерального прокурора, голову Служби безпеки України, міністра оборони, щоб чітко побачити, чи має новий президент політичну волю залучити представників минулої влади, які були замішані в корупції, до кримінальної відповідальності", – зазначила лідерка фракції "Батьківщина".

  На думку політика, парламент повинен "підставити плече новому главі держави", дозволивши здійснювати повноваження за новою концепцією змін в Україні.

  "Я думаю, що люди не для того віддали 75% (голосів – ред.) за зміни, щоб цей уряд терпіти ще півроку. Тому що це буде та ж політика... Якщо у цього парламенту залишилася хоч крапля совісті, потрібно дати можливість сформувати новий уряд, який буде жити в абсолютно нових цілях і завданнях", – додала лідер фракції "Батьківщина".

  Нагадаємо, спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що жодна авантюра з приводу розпуску парламенту не матиме перспективи.

  Теги : Верховна Рада Кабінет Міністрів юлія тимошенко Батьківщина
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів