Тимошенко проводить таємні зустрічі з Пінчуком – розслідування

  5 Жовтня, 2018 08:47
  Журналісти стали свідками двох таких зустрічей. Обоє заперечують, що бізнесмен може фінансувати Тимошенко або її політсилу.

  Кандидат у президенти, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко непублічно проводить зустрічі з українським мільярдером Віктором Пінчуком.

  Про це йдеться у розслідуванні програми "Схеми".

  Журналісти двічі ставала свідком того, як машини, якими користуються Тимошенко і Пінчук, перебували в одному місці й потім майже одночасно його залишали. Ці зустрічі відбулися 18 квітня і 24 вересня у Рильському провулку в закритому дворі елітного будинку біля Софійської площі в Києві.

  Сама Тимошенко переконує, що зустрічалася із Пінчуком у зв’язку зі своєю участю у форумі YES, який організовував олігарх. Однак, як зауважили журналісти, перша їхня зустріч відбулася за п’ять місяців до форуму, а друга – через тиждень після нього.  Коли ж у лідерки "Батьківщини" поцікавилися, чи фінансує Пінчук кандидатку в президенти або її політичну силу, Тимошенко відповіла: "Категорично ні. Оце я хочу вам сказати, і ніколи в житті я цю лінію не переступлю".

  У Тимошенко також запитали, чи не вважає вона, що подібні діалоги з олігархами слід вести публічно. На це політик заявила: "Є публічні зустрічі, а є зустрічі, де публічність, на мій погляд, є недоцільною. Ми говоримо про майбутнє країни, і я буду говорити з усіма, хто може майбутньому України щось додати".

  У прес-офісі фонду Пінчука, своєю чергою, пояснили, що бізнесмен проводить зустрічі з різними політичними й громадськими лідерами, де обговорює питання, пов’язані з можливим зовнішнім втручанням у вибори 2019 року в Україні, й шляхи протидії цьому. Там також категорично заперечили фінансування будь-якої політсили чи особи.

  Тож, констатують "Схеми", виходить, лідерка президентського рейтингу публічно декларує боротьбу з олігархічним режимом, але водночас непублічно готова проводити переговори з одним із українських олігархів.

  Нагадаємо, раніше лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко запевнила, що не співпрацює з Віктором Медведчуком. За її словами, з ним співпрацює президент Петро Порошенко.

  Теги : Тимошенко юлія тимошенко Батьківщина Віктор Пінчук Схеми
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів