Тимошенко пропонує Зеленському створити Нацкомісію з розслідування корупції старої влади

  13 Травня, 2019 15:49
  Політик запевнила, що її команда готова до конструктивної співпраці в межах створення такої комісії.

  Лідер "Батьківщини", народний депутат Юлія Тимошенко пропонує новообраному президенту Володимиру Зеленському створити Національну комісію з розслідування кримінальних злочинів старої влади.

  Про це вона заявила на погоджувальній  раді керівників парламентських фракцій і комітетів 13 травня, передає РБК-Україна.

  "Люди чекають як і змін у країні, так і відповідальності Порошенка та його кримінального оточення і всіх, хто країну руйнував усі 5 років. Я раджу новообраному президенту створити Національну комісію з розслідування кримінальних злочинів старої влади і зробити її "наддержавним" органом, щоб залучити всі сили країни та негайно притягнути до відповідальності", – сказала вона.

  Тимошенко запевнила, що її команда готова до конструктивної співпраці в межах створення такої комісії.

  Також лідер "Батьківщини" звернула увагу на те, що чинна влада навіть в останні дні своєї роботи продовжує свою "злочинну політику" та масово роздає "любим друзям" нагороди, посади, привілеї, гроші, та намагається якомога довше утриматися на своїх посадах.

  "Генеральний прокурор заявив, що він готовий співпрацювати з новою владою. Теперішній і старий прем'єр-міністри завили, що вони готові співпрацювати з новою владою. Таке враження, що скоро і Порошенко скаже, що готовий співпрацювати, тільки ще трохи треба йому попрацювати на цій посаді", – зауважила політик.

  Водночас Тимошенко зазначила, що порядок денний Верховної Ради на цей тиждень не містить важливих для країни законопроектів: "Знов увесь порядок денний начинений лобістськими законами, які намагаються протягнути останнього тижня перед зміною влади. Це неприпустимо!", – підкреслила лідер "Батьківщини".

  Як повідомлялося раніше, Юлія Тимошенко закликала народних депутатів почати переговори про створення нової коаліції у Верховній Раді і оновлення складу уряду.

  Теги : корупція розслідування Верховна Рада юлія тимошенко Батьківщина Петро Порошенко Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів