Тимошенко назвала екзит-поли маніпулятивними і вважає себе другою

  31 Березня, 2019 20:54
  За словами лідерки "Батьківщини", її команда провела всеохопне соціологічне опитування на противагу "замовній соціології".

  Кандидат у президенти, лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко вважає, що вона виходить у другий тур президентських виборів, а не чинний глава держави Петро Порошенко.  

  Про це повідомляє Українська правда.

  Спершу представники партії "Батьківщина" оприлюднили дані з майже 18 тисяч із 29,5 тисяч дільниць.

  Депутат "Батьківщини" Сергій Соболєв заявив, що за їхніми підрахунками, 27 % отримує шоумен Володимир Зеленський, 20.9% бере Юлія Тимошенко і 17.5% отримує чинний президент Петро Порошенко.

  Крім Соболєва до журналістів вийшли депутати фракції Тимошенко – Сергій Власенко та Іван Крулько.

  "Ми будемо оголошувати паралельний підрахунок, як лише отримаємо перші офіційні протоколи ДВК", – зазначив Власенко.

  За його словами, "що стосується екзит-полів – соціологічні дослідження стали інструментом маніпуляцій".

  Сама ж Тимошенко на брифінгу заявила, що її команда провела всеохопне соціологічне опитування на противагу "замовній соціології".

  "Закликаю не сприймати екзит-поли як істину в останній інстанції. Це – абсолютно маніпулятивна нечесна річ", – наголосила лідерка "Батьківщини", додавши, що "країна має надію на зміни, надію, що мафія від влади піде і в Україні почнеться справжнє відродження і становлення".

  Тимошенко закликала свою команду: "Ніякої дезорганізації. Не звертайте уваги на продажні екзит-поли. До 24:00 відправте копії протоколів із дільниць – і ми результат паралельного підрахунку будемо оголошувати".    

  Своїх соратників на місцях вона також попросила: "Прошу підійти на виборчі дільниці і захищати результат до останнього… Боремося за кожен протокол".

  Як повідомлялося раніше, згідно з інформацією екзит-полу, перше місце посідає Володимир Зеленський, у якого 30,4% голосів. У другий тур разом із шоуменом виходить чинний президент Петро Порошенко – 17,8% голосів.

  Теги : юлія тимошенко Батьківщина Петро Порошенко екзит-пол Володимир Зеленський Сергій Власенко Іван Крулько президентські вибори 2019
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів