Тесть екс-чиновника Міноборони купив 7 квартир при закупівлі зятем неякісної військової форми

  24 Жовтня, 2018 20:15
  Раніше НАБУ відкрило справи про закупівлю Міноборони неякісної військової форми на суму понад 80 млн гривень.

  Національне антикорупційне бюро України перевірить інформацію щодо умисного неподання декларації колишнім начальником Головного військового представництва Міністерства оборони Олександром Костюніним, у тестя якого знайшли 7 квартир та 2 нежитлові приміщення.

  Про це йдеться у відповіді НАБУ на звернення народного депутата Сергія Лещенка, яку опублікував проект Марлін.

  У НАБУ повідомили, що звернення Лещенка за фактом неподання умисного неподання декларації колишнім начальником Головного військового представництва Міноборони долучено до матеріалів справи про закупівлю Міноборони неякісної військової форми "Варан ЗСУ" у 2015 та 2016 роках на суму понад  80 млн гривень.

  Тоді відповідальним за якість форми з боку Міністерства оборони був  начальник Головного військового представництва полковник Олександр Костюнін. Пізніше виявилось, що під час закупівель неякісної форми тесть Костюніна придбав 7 квартир та два нежитлові приміщення у Києві.

  Як відомо, начальник Головного військового представництва був звільнений в запас у вересні 2016 року. Незважаючи на це, Костюнін повинен був подати електронну декларацію у 2017 році за попередній рік. Проте, декларація колишнього начальника Головного військового представництва в реєстрі відсутня. НАЗК не проводило перевірок щодо наявності в родичів Костюніна  вказаного майна.

  Нагадаємо, Міністерство оборони України 11 жовтня за результатами тендеру замовило в ТОВ "Укрпродакорд ОР" харчів на суму 51,86 млн гривень.

  Теги : Міноборони сергій лещенко НАБУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів