Термін притягнення Омеляна до кримінальної відповідальності закінчується – САП

  18 Грудня, 2018 20:37
  НАБУ та САП 6 листопада завершили розслідування справи стосовно міністра інфраструктури.

  Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомляє, що термін притягнення міністра інфраструктури Володимира Омеляна до кримінальної відповідальності закінчується. Наразі з 30 томів справи тільки один з адвокатів ознайомився з 23 томами, Омелян - із 6, йдеться в повідомленні САП на Facebook.

  "Слід зазначити, що разом з термінами ознайомлення сторони захисту з матеріалами досудового розслідування закінчується і термін притягнення особи до кримінальної відповідальності за вчинення у тому числі інкримінованого злочину невеликої тяжкості (ст. 366-1 КК України - декларування недостовірної інформації), який становить три роки", – йдеться у повідомленні.

  САП зазначає, що стороні захисту в особі Омеляна і чотирьох його адвокатів з 6 листопада було надано доступ до матеріалів досудового розслідування.

  Зазначається, що детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) клопотали про обмеження терміну ознайомлення з матеріалами кримінального провадження. За результатами розгляду цього клопотання слідчий суддя відмовив у його задоволенні.

  НагадаємоОмелян заявив, що ПАТ "Укрпошта" не скорочуватиме відділення й не припинятиме доставку пенсій у селах.

  Теги : Мінінфраструктури Омелян САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів