Тендер на обіцяний Порошенком аудит "Укроборонпрому" оголосили ще в 2017-му

  7 Березня, 2019 20:26
  У грудні 2018 року оприлюднили учасників майбутніх торгів, і від тоді тендерна процедура призупинилася.

  Тендер на міжнародний аудит державного концерну "Укроборонпром", який президент Петро Порошенко пообіцяв після останнього корупційного скандалу, був оголошений ще в 2017 році.

  Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на дані в системі закупівель Prozorro.

  Зазначається, що перший тендер для "консультаційних послуг" був оголошений у листопаді 2017-го з очікуваною вартістю 130 млн гривень. Його збиралися провести за процедурою двоетапного конкурентного діалогу, яка застосовується, коли замовник не може визначити вид послуг та потребує переговорів з учасниками.

  Але в грудні тендер скасували. Замість нього був оголошений новий, з поділом на три лоти. Одним з них був "незалежний аудит за міжнародними стандартами".

  У грудні 2018 року оприлюднили учасників майбутніх торгів, і з тих пір тендерна процедура призупинилася. В системі немає даних про оголошення другого етапу конкурентного діалогу.

  За найдорожчий лот зі стратегічного консультування бажали боротися чотири іноземні компанії: польська Boston Consulting Group, ізраїльська Baran International і ISDI, американські Exiger і The Potomac Foundation.

  А міжнародний фінансовий аудит хотіли провести чотири компанії: словенська Grant Thornton Advisory d.o.o. і українські Ернст енд Янг Аудиторські послуги, Грант Торнтон Легіс і ТОВ Бейкер Тіллі Україна.

  Нагадаємо, журналісти-розслідувачі показали, як оточення президента Порошенка розкрадає сотні мільйонів гривень, виділених на оборонно-промисловий комплекс України.

  Після цього Порошенко звільнив з посади заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) одного з фігурантів розслідування і свого давнього партнера – Олега Гладковського. А також пообіцяв, що РНБО проведе міжнародний аудит концерну "Укроборонпром".

  Теги : Порошенко тендер Укроборонпром аудит
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів