Телеміст з РФ: Луценко обіцяє подальші переслідування за антиукраїнську діяльність

  11 Липня, 2019 19:01
  Генпрокурор зазначив, що ніяка дружба з Путіним не допоможе нікому підривати національні інтереси.

  Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що власники прокремлівських ЗМІ, які протестують проти допитів в ГПУ і прикриваються журналістською незалежністю, будуть притягнуті до відповідальності.

  Про це йдеться у відеозверненні Луценка, опублікованого на сторінці у Facebook.

  “Це звичайний прийом політиків - прикриватись журналістами, яких вони використовують у своїй політичній проросійській діяльності. На запитання "Чому ми викликаємо на допити посадових осіб і журналістів NewsOne?" відповідь проста: "Тому що в Україні є закон". І я як Генеральний прокурор роблю і буду робити все, щоб національні інтереси були захищені цим законом. І ні журналістське посвідчення, ні депутатський мандат, ні дружба з Путіним не допоможе нікому чинити антиукраїнську діяльність і підривати наші національні інтереси”, – зазначив генпрокурор.

  Луценко заявив, що "за будь-які спроби (минулі - за телеміст і майбутні - демонстрація російського пропагандистського фільму, який рекламується на каналі Медведчука) буде відповідальність".


  Нагадаємо, телеміст між телеканалами анонсували на російському телеканалі "Россия 24" 7 липня. Він був запланований на 18:00 за київським часом 12 липня. Секретар РНБО Олександр Данилюк назвав проведення телемосту неприпустимим.

  Пізніше телеканал NewsOne повідомив про скасування телемарафону "Надо поговорить".

  Теги : розслідування Юрій Луценко NewsOne телеміст
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів