Сюмар назвала тероризмом написання без лапок назв псевдореспублік на Донбасі

  4 Грудня, 2018 15:35
  Голова Комітету з питань свободи слова вважає, що українські ЗМІ, які підіграють тероризму, слід внести до санкційного списку.

  Голова Комітету з питань свободи слова Вікторія Сюмар вважає, що написання назв терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР" без лапок є популяризацією псевдореспублік.

  Таку думку Сюмар висловила під час спілкування із журналістами в кулуарах Верховної Ради, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  За словами голова Комітету з питань свободи слова, українські ЗМІ, які підіграють тероризму, мають бути внесені до санкційного списку.

  "Я не мислю категоріями, "а що якщо", а категоріями порушень, які бачила. Дев'ятого травня, наприклад, багато хто транслював "парад пабєди в "ЛНР" і "ДНР". І писали парад побєди в "ДНР" і "ЛНР" без лапок. Це популяризація? Кого? Це, насправді, популяризація терористичних організацій", - зазначила Сюмар.

  Вона додала, що у законі про розширення поняття тероризму в частині інформаційного тероризму повинна бути позиція "за поданням СБУ або Нацрадою".  НагадаємоОкружний адміністративний суд Києва визнав протиправними дії голови Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Вікторії Сюмар щодо втручання в діяльність органів прокуратури та досудового слідства Національної поліції.

  Теги : Верховна Рада свобода слова вікторія сюмар
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів