Супрун заявила, що її усунення заблокувало поставку ліків для онкохворих і діабетиків

  6 Лютого, 2019 12:44
  За словами Супрун, відправлення життєво необхідних ліків у регіони підписує в.о. міністра МОЗ.

  Відсторонена від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що нині треба оперативно врегулювати ситуацію, яка склалась, і в найкоротші терміни відновити роботу МОЗ.

  Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

  Супрун зазначила, що зараз під загрозою поставка життєво необхідних ліків на 633 млн гривень у регіони України (вакцини проти кору, ліки для онкохворих тощо), адже розподіл препаратів відбувається за підписом в.о. міністра.

  Те ж стосується закупівлі нових медпрепаратів.

  "Хто підпише документи про відправку на лікування за кордон 44 громадян? Бо накази про відправку підписує в.о. міністра", – зауважила вона.

  Уляна Супрун додала, що повертається з відрядження зі США, яке скасувала через рішення судді Каракашьяна, і мусить з командою у найкоротші терміни відновити роботу міністерства.

  Нагадаємо, лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко заявив, що Окружний адміністративний суд Києва заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я.

  Пізніше в МОЗ повідомили, що проводять консультації з юристами щодо рішення Окружного адміністративного суду Києва.

  Як повідомлялося, суддя Окружного адміністративного суду Києва Сергій Каракашьян, який усунув Уляну Супрун від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я, фігурує у багатьох одіозних справах.

  Теги : суд уляна супрун
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів