Супрун не вважає страйком ситуацію у медичному університеті

  26 Лютого, 2018 12:49
  Глава МОЗ назвала дії студентів та працівників закладу свідомим зривом навчального процесу.

  В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун вважає свідомим зривом навчального процесу оголошений у національному медичному університеті ім. Богомольця страйк через "незаконне втручанням МОЗ у роботу ВНЗ" з вимогою скасувати відсторонення ректора.

  Про це вона заявила журналістам під час перерви форуму щодо дитячого насильства, передає кореспондент UA1.

  "Студентські страйки на Майдані не відбувались так, як зараз в медичному університеті. Збираються керівники закладу і блокують навчальний процес. Студенти отримують смс-ки з вимогою взяти участь в акції. Вони звертаються до нас за допомогою", – заявила Супрун.

  За її словами, ректора університету імені Богомольця відсторонили від обов'язків через те, що не змогла організувати здачу іспиту" Крок" серед своїх студентів.

  "Це єдиний університет в Україні, який не зміг організувати здачу цього іспиту. У контракті ректора вказано, що він зобов'язаний забезпечити навчальний процес в навчальному закладі. Ректора відсторонили, щоб провести незалежне розслідування. Зрив екзамену – це одна ознака великої проблеми у всій медичній освіті в Україні", – сказала Супрун.

  Нагадаємо, 25 лютого студенти та трудовий колектив Національного медуніверситету ім. О.Богомольця оголосили безстроковий страйк у зв’язку "з безпрецедентним брутальним та незаконним втручанням керівництва МОЗ в незалежність та самоврядність закладу".

  Додамо, Супрун вважає перехід на нецензурну лексику, яку дозволив губернатор Закарпаття Геннадій Москаль, свідченням низького рівня української політики.

  Теги : МОЗ страйк Національний медичний університет ім. Богомольця уляна супрун
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів