Судді, що відправили Луценка за грати, перемогли у конкурсі до Верховного суду

  20 Вересня, 2017 15:40
  Визнання суддів часів Януковича незалежними та професійними автоматично перетворює діючого генпрокурора на злочинця.

  Судді В'ячеслав Наставний та Сергій Слинько, які перемогли у конкурсі до нового Верховного суду, свого часу підтвердили законність і обґрунтованість вироку щодо нинішнього генерального прокурора Юрія Луценка.

  На цей казус вказав член Громадської ради доброчесності, адвокат Роман Маселко у своєму блозі на УП.

  Маселко нагадує: прийнято вважати, що ув'язнення Юрія Луценка за часів Віктора Януковича є політично вмотивованим, а судове рішення – незаконним та несправедливим. Однак, зауважує адвокат, Вища кваліфікаційна комісія суддів вважає служителів Феміди, які раніше засудили Луценка, "професійними, доброчесними, незалежними й такими, що повністю відповідають вимогам, встановленим до суддів Верховного суду".

  "Отже, одне з двох – або Юрій Луценко дійсно був справедливо засудженим чесними суддями і є злочинцем, або ж процедура, по якій сам Юрій Луценко пропонує обирати антикорупційних суддів, дає збій і дозволяє обирати дискредитованих та керованих суддів, які виносять політично обумовлені та незаконні рішення", – резюмує юрист. 

  Водночас, він вказує на іншу, більш ймовірну причину такого казусу: "Хоча, ймовірно, це зовсім не збій, а саме задум такий – мати "ручних" і "підвішених" суддів в "оновлених" судах, особливо в антикорупційних. Можливо, це є справжньою метою створення антикорупційних палат на контрольованому конкурсі?".

  Нагадаємо, Європейський суд з прав людини зареєстрував і визнав пріоритетним звернення громадянина України В'ячеслава Хімікуса щодо неефективного розслідування Генеральною прокуратурою інциденту із застосуванням зброї народним депутатом Сергієм Пашинським. 

  Теги : генпрокуратура Юрій Луценко Вища кваліфікаційна комісія суддів Верховний Суд України В`ячеслав Наставний Сергій Слинько
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів