Суд зобов'язав перерахувати голоси на окрузі Пашинського

  29 Липня, 2019 07:50
  Судом було задоволено позовні вимоги кандидата від партії "Слуга народу" Вячеслава Сігачова в одномандатному виборчому окрузі №64 (Коростень).

  Житомирський окружний адміністративний суд зобов'язав ОВК округу №64 (Коростень) перерахувати голоси на всіх виборчих дільницях округу.

  Про це повідомляється на сайті суду.

  Зазначається, що суд задовольнив позовні вимоги кандидата від партії "Слуга народу" Вячеслава Сігачова в одномандатному виборчому окрузі №64 (Коростень).

  "Зокрема, рішенням суду визнано протиправними дії окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №64 щодо прийняття та розгляду виборчої документації дільничних виборчих комісій; визнано протиправним та скасовано протокол окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №64 про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі №64 від 23.07.2019; зобов'язано окружну виборчу комісію одномандатного виборчого округу №64 здійснити повторний підрахунок голосів за виборчою документацією по всіх виборчих дільницях в одномандатному виборчому окрузі №64", – повідомляє прес-служба суду.

  Як передає Житомир.info, судове засідання почалося о 10:00 26 липня і тривало з перервами до 1 години ночі 27 липня. О 9:00 27 липня колегія у складі трьох суддів продовжила розгляд справи, о 12:30 судді пішли до дорадчої кімнати і через чотири години оголосили своє рішення – позов задовольнити повністю.

  "На оскарження рішення в апеляційному суді є два дні – апеляцію можуть подати відповідачі чи треті сторони до 15:00 29 липня", – пояснив представник кандидата Сігачова у суді юрист Дмитро Вернибуд.

  Відповідачами по справі є ОВК та кандидат Володимир Арешонков, треті сторони – ЦВК та ще шість кандидати, які балотувалися по цьому округу (всього кандидатів в ОВО №64 було 10).

  Нагадаємо, у партії "Слуга народу" заявляли про підробку підписів керівників дільничних комісій (ДВК) виборчого округу №64 у Житомирській області на дострокових виборах до Верховної Ради.

  Теги : суд сергій пашинський житомир "Слуга народу" Парламентські вибори 2019 В’ячеслав Сігачов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів