Суд визнав незаконною догану Горбатюку, винесену за скаргою зама Луценка

  5 Березня, 2018 16:53
  Столярчук поскаржився на Горбатюка за відмову передати певні справи в інший департамент.

  Верховний Суд скасував догану, яку було винесено начальнику департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергію Горбатюку за відмову виконати вказівку заступника генпрокурора Юрія Столярчука.

  Про це написав його адвокат Роман Маселко на своїй сторінці у Facebook.

  Він нагадав, що догана була оголошена Горбатюку Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів (КДКП) за відмову виконувати розпорядження керівництва Генпрокуратури про передачу деяких справ в інший департамент.

  Йдеться про дві справи, в одній із них фігурує колишній генеральний прокурор Віктор Пшонка, а в іншій – голова Апеляційного суду Черкаської області Володимир Бабенко.

  "Слідчі підготували підозри, але керівництво Генеральної прокуратури відверто покривало підозрюваних. Коли стало зрозуміло, що слідчі не відступлять, то вирішили просто забрати справу. Але Горбатюк відмовився виконувати явно злочинний наказ. Саме за це його і покарано", – зазначив Маселко.

  Як пояснив адвокат, мотивація КДКП, виносячи догану є такою, "якщо кожен прокурор чи слідчий буде керуватись законом і не буде виконувати злочинні вказівки керівництва, то прокуратура як репресивний механізм та бізнес – зазнає колапсу".

  Маселко додав, що рішення кваліфікаційно-дисциплінарної комісії про винесену Горбатюку за скаргою Столярчука догану Верховний Суд визнав незаконним.

  Теги : ГПУ Юрій Луценко догана Юрій Столярчук сергій горбатюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів