Стратег Порошенка підтвердив, що зустрічався з Манафортом перед виборами в 2014-му

  8 Серпня, 2018 13:48
  За словами нардепа Гриніва, американський технолог дуже хотів працювати з Петром Порошенко.

  Стратег президента України Петра Порошенка, народний депутат Ігор Гринів підтвердив, що в 2014 році зустрічався з американським політтехнологом Полом Манафортом з приводу співпраці, пише Українська правда.

  "Манафорт пробував запропонувати свої послуги і свою стратегію для кампанії Порошенка. Я зустрічався з ним тоді і вислухав його стратегію, але на цих трьох годинах розмова з ним закінчилася", – розповів він.

  За словами Гриніва, Манафорт дуже хотів співпрацювати з Порошенком і готувався до цього. Зокрема, на зустріч він прийшов з дослідженнями, соціологією.

  "Манафорт так і не зрозумів, що країна після Майдану змінилася", – вважає нардеп.

  Він припустив, що інформація про співпрацю з іншими українськими політиками, окрім екс-президента Віктора Януковича, – це лінія захисту адвокатів Манафорта на суді, щоб американця сприйняли не тільки як стратега втікача-Януковича, а як політтехнолога, здатного працювати з представниками різних фракцій.

  Нагадаємо, колишній соратник Пола Манафорта Рік Гейтс на судовому засіданні заявив, що той допомагав Петру Порошенку під час президентської кампанії в 2014 році.

  Теги : Порошенко вибори манафорт Ігор Гринів
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів