США змусили Порошенка відмовитися від контролю над кордоном під час виборів на Донбасі – політолог

  11 Липня, 2017 16:46
  Глава Адміністрації США Рекс Тіллерсон запропонував варіант проведення виборів на Донбасі при контролі над кордоном з боку ОБСЄ.

  Політолог Дмитро Корнійчук заявив, що США змусили президента Петра Порошенка відмовитися від свого ультиматуму щодо проведення виборів на окупованій частині Донбасу тільки після отримання Україною контролю над кордоном.

  Про це він написав на Facebook.

  "По суті, США змусили відмовитися Порошенка від одного зі своїх головних ультиматумів, якими він блокував політичну частину "Мінська". А саме: місцеві вибори пройдуть тільки після отримання Україною контролю над кордоном", – пояснив Корнійчук.

  Водночас США, за словами політолога, запропонували варіант проведення місцевих виборів на Донбасі за умови контролю над кордоном з боку ОБСЄ.

  Корнійчук зазначив, що такий сценарій проведення виборів цілком влаштовує президента Росії Володимира Путіна. На даний момент у президента РФ пропала необхідність в такому контролі, оскільки за ці роки він вже встиг сформувати самодостатню армію на Донбасі.

  "На зустрічі в Гамбурзі обговорені ключові аспекти "перезапуску" "Мінська". Домовленості влаштовують і Трампа і Путіна. Тепер їх має офіційно затвердити "нормандська четвірка", – резюмував політолог.

  Нагадаємо, Тіллерсон заявив, що Росія повинна першою зробити крок для припинення вогню на Донбасі.

  Теги : США мінські домовленості Нормандська четвірка Петро Порошенко війна на донбасі вибори на донбасі російська агресія Дмитро Корнійчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів