Справа політична і безперспективна: глава Окружного суду прокоментував допит в ГПУ

  2 Серпня, 2019 21:46
  Павло Вовк вважає, що стара влада намагається в будь-який спосіб встановити контроль над Окружним адмінсудом Києва.

  Глава Окружного адмінсуду Києва (ОАСК) Павло Вовк відзначає професійну організацію роботи Генеральної прокуратури, але справу проти нього вважає спробою розправи над незалежним судом.

  Про це Вовк написав на Facebook після того, як дав сьогодні пояснення в ГПУ.

  "Майже годину назад вийшов з ГПУ після проведення слідчих дій. Зазначу, що ГПУ професійно організувала слідчий процес. Але, на жаль, політична складова перевищує юридичну. Зараз не маю права розголошувати ніяких подробиць слідчих дій. Мій захист вивчить документ, по суті, і найближчим часом ми обов'язково висловимо свою позицію з цього приводу. Однак вже зараз можу сказати, що ніяких звинувачень в тяжких злочинах щодо мене немає. Як я вже заявляв, що справа проти нього – це суто політичне", – розповів глава Окружного адмінсуду Києва.

  Він нагадав, що ОАСК має виключну підсудність справ, що стосуються інтересів топ-чиновників і політиків. На думку Вовка, тому стара влада і намагалася в будь-який спосіб встановити контроль над ОАСК.

  "Однак їй це не вдалося. Ми завжди були незалежними і такими і залишимося. Переконаний, що нова влада не причетна до тиску на ОАСК, а справу проти суддів – це особиста помста Ситника і особистий інтерес Горбатюка. Фактично, це публічна розправа над незалежним судом, яка має на меті виключити розгляд справ, що знаходяться в ОАСК", – зазначив глава Окружного адмінсуду Києва.

  Вовк переконаний, що доведе власну невинність. Крім того, він додав, що справа проти нього "абсолютно безперспективна і я обов'язково доведу це у визначеному законодавством порядку".

  Раніше повідомлялося, що Генпрокуратура вручила підозра Вовку.

  Теги : ГПУ Окружний адміністративний суд Павло Вовк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів