Справа екс-судді Чауса може назавжди підсумувати "епоху Порошенка" – Портнов

  19 Липня, 2019 10:07
  За словами юриста, організовуючи втечу колишнього судді, екс-президент порушив відразу кілька статей Кримінального кодексу.

  Розслідування справи екс-судді Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса "може назавжди підсумувати епоху колишнього президента Петра Порошенка, зробити його справжнім символом корупції і до кінця днів закріпити за ним образ державного злочинця".

  Таку думку у себе на сторінці в Facebook висловив юрист Андрій Портнов.

  Раніше повідомлялося, що Порошенка викрили в організації втечі Чауса до Молдови.

  "Цей суддя був важливий для Порошенка, бо з грубим порушенням правил підсудності погоджувався виконувати всю брудну роботу для його команди, – зазначив юрист. – Тепер, коли в Молдові і Україні змінилася влада, правоохоронці зобов'язані негайно дати цій справі новий імпульс. Новий прокурор повинен буде вступити в переговори з Молдовою і заново попросити екстрадиції розшукуваного судді. Його свідчення будуть дуже цікаві для українського суспільства і переосмислення п'ятирічного правління Порошенка".

  На думку Портнова, дії екс-президента можна кваліфікувати, як "створення злочинної організації, грубе втручання в діяльність органів правосуддя і правоохоронних органів, зловживання службовим становищем і співучасть у незаконному переміщенні підозрюваного через державний кордон".

  Теги : злочин Петро Порошенко Андрій Портнов микола чаус
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів