Соратник Медведчука призначив нове керівництво телеканалу ZIK

  18 Червня, 2019 15:50
  Телеканал збираються зробити близьким до східної та південної України.

  Після купівлі телеканалу ZIK нардепом від "Опозиційного блоку" Тарасом Козаком новим генеральним директором компанії стала керівник "Інтер Медіа Продакшн" Наталія Вітрук, повідомляє Українська правда.

  Наразі відомо, що після зміни власника телеканал переформатують і на керівні посади буде призначено нових людей.

  Шеф-редактором телеканалу стала колишній випусковий редактор NewsOne та шеф-редактор одного із ток-шоу на "Прямому" Дарія Гордійко.

  Шеф-редактор медіа-холдингу ZIK Данило Нікуленко призначений на посаду заступника генерального директора телеканалу.

  Згідно з оновленою концепцією, ZIK, який було створено як західноукраїнський медіахолдинг, тепер "об'єднуватиме українців від Одеси до Полтави, від Маріуполя до Івано-Франківська, від Чернівців до Харкова, від Миколаєва до Чернігова".

  Нагадаємо, Козак, який є соратником Віктора Медведчука та власником телеканалів "112 Україна" і NewsOne, купив медіахолдинг ZIK 14 червня.

  Наразі нардеп на базі трьох телеканалів створює медіахолдинг "Новини".

  Зазначимо, що після зміни власника з телеканалу ZIK пішли гендиректор Ігор Туркевич, керівник департаменту виробництва власних програм Ольга Мовчан, шеф-редактор новин телеканалу Роман Недзельський, головний редактор ІА ZIK Тетяна Вергелес, автор і ведучий Вахтанг Кіпіані, журналісти Сергій Рахманін та Тетяна Даниленко.

  Теги : Медведчук ZIK Тарас Козак Наталія Вітрук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів