Соратник Хомутинніка і Пашинського у лотерейному бізнесі йде до ВР від "Слуги народу"

  11 Червня, 2019 10:53
  Кандидат у нардепи Данило Гетманцев зізнавався, що довгі роки вів бізнес у "тіні".

  У партійному списку партії "Слуга народу" на позачергових виборах до Верховної Ради під №20 значиться експерт з питань оподаткування Данило Гетманцев, який пов'язаний із народним депутатом Віталієм Хомутинніком (група "Відродження").

  Про це стало відомо в ході з'їзду партії 9 червня.

  Як зазначає antikor.com.ua, Гетманцев – один із засновників лотерейного оператора "М.С.Л.", який неформально контролюється нардепами Хомутинніком і Сергієм Пашинським.

  Відомо, що в 2015-2017 роках проти "М.С.Л." ввели санкції у зв'язку із підозрами у фінансуванні тероризму. Сам Гетманцев фактично зізнавався, що лотерейний оператор довгі роки працював в "тіні", через що утворився податковий борг у понад 250 млн гривень.

  Гетманцев також був помічником нардепа від Партії регіонів Володимира Сівковича, який у 2013 році займав посаду заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони і був відсторонений після розгону наметового містечка Євромайдану.

  Нагадаємо, за результатами одного з останніх опитувань, партія "Слуга народу" отримала підтримку 48,2% тих, хто піде на голосування і визначився з вибором.

  Теги : сергій пашинський парламентські вибори хомутиннік "Слуга народу" Данило Гетманцев
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів