Соболєв і Семенченко заявили про вихід з партії "Самопоміч"

  10 Квiтня, 2019 12:56
  Соболєв уточнив, що не йде з фракції "Самопоміч", але балотуватися з партією на наступні вибори в парламент не буде.

  Народні депутати Єгор Соболєв та Семен Семенченко заявили про намір вийти з партії "Самопоміч". Про це йдеться у заяві політичної сили на сторінці в Facebook.

  "Народні депутати Єгор Соболєв та Семен Семенченко, які були обрані в 2014 році до Верховної Ради за списками Об'єднання "Самопоміч", оголосили про намір вийти з партії. Соболєв уже підписав відповідну заяву, а нардеп Семенченко оголосив про намір зробити це найближчим часом. депутати повідомили про це своїм колегам під час засідання фракції", – йдеться в повідомленні.

  Водночас Соболєв уточнив, що не йде з фракції "Самопоміч", але балотуватися з партією на наступні вибори в парламент не буде.

  "У парламенті більшість з нас не скурвились, взяли активну участь у створенні законів для протидії корупції, визнання Росії окупантом, посилення місцевого самоврядування та поширення української культури. Ми зобов'язані відстоювати ці позиції до завершення повноважень, які нам делегували ви", – написав нардеп.

  Соболєв додав, що не збирається йти у команди жодного з кандидатів у президенти України – ні шоумена Володимира Зеленського, ні чинного гаранта Петра Порошенка.

  Як відомо, шість народних депутатів можуть вийти зі складу "Самопомочі".

  Теги : Семенченко Самопоміч єгор соболєв
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів