Смешко: Монетизація субсидій – піар влади перед виборами

  27 Лютого, 2019 09:36
  Всі ці роки, наголосив екс-глава СБУ, послідовно відбувається зубожіння народу через жорстку тарифну політику.

  Кандидат у президенти, колишній голова Служби безпеки України Ігор Смешко заявив, що монетизація субсидій є суто політичним піаром влади у передвиборчій кампанії.

  Про це він сказав в ефірі телеканалу ZIK.

  "Ситуація із монетизацією субсидій, яка зараз відбувається в Україні – це суто політичний піар. Адже навіть ті субсидії, які були до цього, це знущання над народом!", – наголосив Смешко.  За його словами, всі ці роки послідовно відбувається зубожіння українців через жорстку тарифну політику, хоч, згідно із Конституцією, надра належать народу. Ця політика ще й знищує критичну масу середнього класу і руйнує соціально-економічну базу для демократії.

  "Ціна газу – 75 доларів за тисячу кубів при 30% прибутку. "Нафтогаз" – це контора, яка нічого не робить, але продає за 350 доларів і цим порушує Конституцію України. Адже видобуток власного українського газу складає 21 мільярд тонн, і тільки 16 мільярдів потрібно для населення. А от олігархи нехай докуповують газ для своїх підприємств вже за світовими цінами", – наголосив Смешко.

  Як відомо, президент Петро Порошенко звільнив кандидата в президенти, колишнього голову Служби безпеки України Ігоря Смешка з посади свого позаштатного радника.

  Теги : тарифи субсидії Ігор Смешко Монетизація
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів