Ситник заявив про неодноразове виявлення "прослушки" в НАБУ

  19 Жовтня, 2018 12:53
  Очільник НАБУ запевнив, що його відомство спокійно до цього ставиться.

  Директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артем Ситник заявив, що в його відомстві неодноразово виявляли, що їх прослуховують.

  Про це він сказав в інтерв’ю парламентській газеті Голос України.

  Ситник, зокрема, зазначив, що під НАБУ вже багато разів виявляли автомобіль, який стоїть і знімає інформацію. Або, за його словами, помічалося візуальне спостереження за працівниками Бюро.

  "Але ми до цього спокійно ставимося… Ми не намагаємося їх (людей, які прослуховують НАБУ – ред.) блокувати, бити, затримувати", – заявив Ситник.

  Стосовно ж того, хто може прослуховувати НАБУ, Ситник зауважив, що це може бути будь-який підрозділ – або поліція, або СБУ, або військова розвідка.

  Водночас Ситник запевнив, що НАБУ законно встановило прослуховування в кабінеті глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

  Стосовно ж нещодавнього скандалу із прокладанням кабелю до САП начебто для прослуховування, то, як стверджує Ситник, НАБУ проводить власне службове розслідування за цим фактом.

  Нагадаємо, директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник пояснив відсутність вироків у справах Бюро тим, що влада гальмувала створення Антикорупційного суду.

  Теги : Артем Ситник НАБУ прослуховування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів