Ситник сподівається, що Антикорупційний суд запрацює у березні наступного року

  19 Жовтня, 2018 17:46
  За словами директора НАБУ, на сьогодні ще не затверджено склад Ради міжнародних експертів, яка братиме участь у відборі суддів до Вищого антикорупційного суду.

  Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник не виключає, що Вищий антикорупційний суд може запрацювати в березні 2019 року.

  Про це він сказав в інтерв’ю офіційному виданню Голос України.

  "Сподіваюсь, бо під час передвиборної гонки доведеться про щось розповідати. Зараз є 340 кандидатів (на посади суддів Антикорупційного суду – Ред.), які подали документи на конкурс, на жаль, досі не затверджено склад Ради міжнародних експертів. Але процес пішов, і не виключаю, що в березні 2019 року Антикорупційний суд може запрацювати", – заявив Ситник у відповідь на запитання, чи запрацює Антикорупційний суд до президентських та парламентських виборів.

  За його словами, у світі немає жодної країни, яка би повністю поборола корупцію.

  "Наше завдання – зробити так, щоб корупція не загрожувала державному суверенітету. І той спротив, який розпочинається, є індикатором того, що ми – на правильному шляху", – підкреслив директор НАБУ.

  Нагадаємо, раніше директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник пояснив відсутність вироків за здійснюваними Бюро провадженнями тим, що влада гальмувала створення Антикорупційного суду.

  Теги : Артем Ситник НАБУ Антикорупційний суд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів