Ситник допускає спроби арешту керівництва НАБУ ближче до виборів

  5 Вересня, 2018 16:30
  За словами глави НАБУ, це тактика, яка буде застосовуватися, бо розслідування фактично руйнують політичну систему.

  Директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артем Ситник не виключає, що стосовно нього та інших керівників і детективів відомства з наближенням виборів може бути більше розслідувань і, можливо, спроби арешту.

  Про це він розповів журналістам у середу, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Виключати подальших розслідувань, затримань, арештів, в тому числі і щодо мене персонально, я не буду. Тим більше, що наближається час до виборів", – наголосив Ситник.

  При цьому він повідомив, що якби були реальні підстави когось притягувати до відповідальності, детектива чи керівництво НАБУ, то це б вже давно зробили.

  Глава НАБУ також прокоментував доступ до телефону журналістки "Схем" Наталії Седлецької, зазначивши, що ГПУ вчиняє пряме втручання у приватне життя.

  "Наскільки ми всіх дістали своїми розслідуваннями, тим більше, що можливо Антикорупційний суд зараз запустять... Їм треба щось зробити зараз. Зі мною особисто, з НАБУ. Кудись його подіти і забути про це, як про страшний сон", – сказав Ситник.

  За його словами, це тактика, яка буде застосовуватися, тому що розслідування НАБУ фактично руйнують політичну систему.

  НагадаємоПечерський районний суд Києва дозволив Генеральній прокуратурі України вилучити у Спеціалізованої антикорупційної прокуратури документи в справі щодо директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

  Теги : Артем Ситник НАБУ Наталія Седлецька
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів