Шустер: Мене радує, що Порошенко програв вибори

  10 Травня, 2019 16:18
  Телеведучий пояснив, чому чинний президент програв президентські вибори.

  Журналіст і телеведучий Савік Шустер заявив, що він зрадів поразці чинного президента Петра Порошенка на виборах, тому що гарант "думає про себе, а не про людей".

  В ефірі одного з телеканалів Шустер пояснив, чому Порошенко програв вибори.

  "... те, що він програв, мене радує. Мене радує, тому що люди зрозуміли, хто він..., і люди зрозуміли швидше, ніж я... я не до кінця розумів ось цю людину...", – підкреслив телеведучий.

  Шустер назвав Порошенка "дуже талановитим, дуже здібним президентом". Водночас, він пояснив, що діючий президент програв вибори, "тому що люди його не вважали за свого...".

  "Воєнний стан, який розпочався в кінці листопада і закінчився через місяць, в принципі, він відразу показало нам, що ця людина не викликає довіри. Чому? Тому, що він робить все заради перемоги на виборах. Не заради людей, не заради безпеки, ...люди перестали поважати людину", – зазначив телеведучий.

  Шустер додав, що, коли перестають поважати президента – це проблема.

  "...що повинен був зробити президент в той момент? Він повинен був людям пояснити, де загроза, де небезпека, чому він це зробив", – резюмував телеведучий.

  Нагадаємо, Шустер спростував інформацію про те, що він повернувся в Україну для того, щоб провести переговори про новий телепроект на одному з новинних телеканалів.

  Теги : Петро Порошенко Шустер президентські вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів