Штаб Зеленського про виступ Порошенка на "Олімпійському": Це був агітаційний мітинг

  15 Квiтня, 2019 08:41
  Дебати на стадіоні, наголосили в штабі кандидата, як і планувалося, відбудуться 19 квітня.

  Спікер виборчого штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков прокоментував дебати шоумена з президентом України Петром Порошенком, які так і не відбулися 14 квітня на НСК "Олімпійський".

  Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

  За словами Разумкова, Зеленський чекає Порошенка для дебатів на НСК "Олімпійський" 19 квітня. А те, що Зеленського не буде на стадіоні 14 квітня, додав він, було відомо заздалегідь, однак Порошенко хотів прийти туди саме минулої неділі.

  Рішення проводити дебати саме на "Олімпійському", пояснив Разумков, було ухвалено для того, щоб громадяни України могли не лише дивитися і слухати дебати по телевізору, але й бути присутніми на них.

  Він зазначив, що 14 квітня під стадіоном пройшов агітаційний мітинг чинного президента.

  "Ми не беремо участі в агітаційних мітингах поки ще чинного гаранта Конституції", – наголосив спікер штабу Зеленського.

  Разумков також зауважив, що закон не передбачає проведення дебатів у будівлі або в студії "Суспільного", як йдеться в постанові Центральної виборчої комісії. "Це вільне трактування закону, як це часто буває у представників чинних політичних еліт. Коли вигідно – закон намагаються підлаштувати під свої потреби", – заявив він.

  Нагадаємо, 14 квітня президент Петро Порошенко провів у Києві на НСК "Олімпійський" зустріч, яку назвав "дебатами". Серед глядачів були бюджетники, які приїхали за списками.

  Теги : Порошенко Петро Порошенко НСК Олімпійський дебати Володимир Зеленський президентські вибори 2019 Дмитро Разумков
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів