СБУ закликає АМКУ розглянути питання демонополізації холдингу Медведчука "Новости"

  8 Липня, 2019 12:56
  СБУ має намір ініціювати перед АМКУ питання застосування заходів щодо демонополізації інформаційного простору з боку медіахолдингу "Новости".

  Служба безпеки України (СБУ) закликає Антимонопольний комітет (АМКУ) розглянути питання демонополізації холдингу "Новости", контрольованого членом політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктором Медведчуком, що складається з телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK.

  Про це йдеться в заяві прес-служби СБУ.

  Зазначено, що з метою недопущення реалізації країною-агресором антиукраїнської інформаційної кампанії в. о. глави СБУ Іван Баканов пропонує звернутися до голови Верховної Ради з проханням на найближчому засіданні парламенту розглянути ситуацію щодо функціонування зазначених телеканалів до прийняття рішення Антимонопольним комітетом.

  Крім того, пропонується ініціювати перед Радою закріплення на законодавчому рівні повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення приймати рішення про анулювання ліцензії на мовлення без звернення до суду, якщо порушення не було усунено після застосування санкцій у вигляді штрафу та попередження, або в разі невиконання розпорядження державного регулятора у визначені ним терміни.

  Також СБУ має намір ініціювати перед Антимонопольним комітетом питання застосування заходів щодо демонополізації інформаційного простору з боку медіахолдингу "Новости", який належить соратнику Медведчука – депутату Ради від "Опозиційного блоку" Тарасу Козаку.

  Раніше повідомлялося, що Баканов закликав Раду національної безпеки та оборони невідкладно ввести санкції проти телеканалів соратника Медведчука "112 Україна" та "NewsOne" у зв’язку з анонсованим телемостом із РФ.

  Теги : СБУ АМКУ Медведчук Іван Баканов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів