САП просить арештувати $300 тис. Насірова на рахунку в банку Британії

  7 Лютого, 2019 13:44
  Відкритий три року тому рахунок виявили британські правоохоронці.

  Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) просить суд накласти арешт на рахунок нещодавно поновленого на посаді глави Державної фіскальної служби (ДФС) Романа Насірова, відкритий у Великій Британії у фінустанові Interactive Brokers.

  Про це повідомляють Наші гроші.

  Зазначається, що рахунок виявили британські правоохоронці й сповістили про нього НАБУ та САП. Наразі щодо цього рахунка у Британії проходить судовий розгляд.

  Як зауважив у судовому засіданні прокурор САП, цей рахунок був відкритий близько трьох років, однак Насіров задекларував наявні на ньому 300 тис. доларів аж у січні 2019 року – вже після того, як його виявили британські правоохоронці.

  У щорічних деклараціях екс-фіскала за 2017 рік і 2016 рік цього рахунку немає.

  На прохання Насірова і його захисту суд зробив перерву в судовому засіданні до 14 лютого.

  Нагадаємо, Роману Насірову інкримінують зловживання службовим становищем, що призвело до збитків на понад 2 млрд гривень. Слідство вважає, що Насіров безпідставно надавав фірмам народного депутата Олександра Онищенка розстрочку податкового боргу.

  11 грудня цього року суд поновив Насірова на посаді глави ДФС і постановив виплатити йому компенсацію "за час вимушеного прогулу" в розмірі 184 тис. гривень.

  Теги : НАБУ ДФС насіров САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів