САП передала Луценку на підпис висновок за скаргою НАБУ щодо справи Авакова-молодшого

  3 Серпня, 2018 19:34
  НАБУ скаржилося в САП на незаконність закриття справи.

  Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) передала генеральному прокурору Юрію Луценку на підпис висновок за скаргою Національного антикорупційного бюро (НАБУ) на закриття кримінального провадження проти сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра і колишнього заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря.

  Про це Українським Новинам повідомило джерело в антикорупційних органах.

  НАБУ скаржилося в САП на незаконність закриття справи.

  Водночас, зі слів співрозмовника агентства, в САП написали висновок про те, що прокурор Кричун законно закрив справу стосовно Авакова-молодшого і Чеботаря, після чого цей висновок було передано на підпис Луценку.

  Джерело також стверджує, що матеріали справи "рюкзаків" вже відкрили для ознайомлення підозрюваному Володимиру Литвину, щоб якомога швидше направити в суд, до прийняття рішення за скаргою на закриття справи стосовно Авакова.

  У такому випадку результати скарги будуть безглузді.

  НагадаємоНаціональне антикорупційне бюро оскаржило рішення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про закриття кримінальної справи проти сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра і колишнього заступника глави МВС Сергія Чеботаря.

  Теги : Юрій Луценко Чеботар НАБУ Олександр Аваков САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів