Саакашвілі: Насіров "кришує" контрабанду на Одещині

  6 Травня, 2016 18:37
  Губернатор Одещини підтримав Москаля в його звинуваченнях глави ДФС.

  Глава Державної фіскальної служби Роман Насіров лобіює "своїх людей" на керівні посади в обласних митницях, аби контролювати потоки контрабанди.

  Про це заявив Міхеіл Саакашвілі в ефірі телеканалу "112".

  Глава Одеської ОДА підтримав Геннадія Москаля, який звинуватив Насірова у тиску на закарпатську митницю, та підкреслив, що в Одеській області виникла така ж ситуація.

  "Я повністю підтримую Геннадія Москаля. Ми з ним на цю тему спілкувалися, коли я був в Ужгороді у нього в гостях. Абсолютно аналогічна ситуація у нас склалася в Одеській області. Деякий час тому Насіров призначив нам свого ставленика Романенко – для того, щоб контролювати контрабандні потоки в Одеській області", – заявив Саакашвілі.

  Керівник Одеської ОДА впевнений, що "однією з найважливіших реформ" має стати звільнення Насірова з посади глави ДФС.

  Нагадаємо, очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль висловив невдоволення діями глави Державної фіскальної служби Романа Насірова, який вирішив звільнити начальника митниці та терміново призначити "потрібного керівника", який працював би "за певною схемою". У зв'язку з цим Москаль заявив, що йде у відставку, проте прем'єр-міністр Гройсман відмовився її приймати, після чого Москаль пішов у безстрокову відпустку, висунувши умови свого повернення до виконання обов'язків.  Теги : корупція Геннадій Москаль Саакашвілі одеська область закарпатська митниця закарпаття
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів