Саакашвілі розповів, як його прабабуся рятувала Сталіна від жандармів

  12 Лютого, 2018 11:06
  Лідер "Руху нових сил" поділився враженнями від переглянутого ним фільму "Смерть Сталіна".

  Лідер "Руху нових сил" Михайло Саакашвілі прокоментував фільм "Смерть Сталіна", заявивши, що його прабабуся рятувала генерального секретаря ЦК КПРС Йосипа Сталіна від царських жандармів. Відповідний пост він опублікував на Facebook.

  "Моя прабабуся Тамара розповідала мені, як рятувала Сталіна від царських жандармів, виводила його за руку з дому її батька – багатого промисловця, а Сталін за добро її сім'ї відплатив конфіскацією майна і знищенням її батька і брата", – розповів Саакашвілі.

  Водночас лідер "Руху нових сил" зазначив, що в останні роки життя Сталіна з ним дуже часто бачився його вчитель англійської разом з батьком.

  "Мій учитель англійської, Гела Чарквіані, протягом декількох років до смерті вождя часто бував у Сталіна разом з батьком, партійним босом Кавказу, і ситуація, яку він описував, дуже схожа на ту, яка показана у фільмі. Так що рекомендую сходити і подивитися", – додав Саакашвілі.

  Нагадаємо, президент Петро Порошенко направив спецпідрозділ "Альфа" для затримання лідера "Руху нових сил" Михайла Саакашвілі, який перебуває в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv.

  Теги : Саакашвілі Рух Нових Сил
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів