Саакашвілі: Петренко – рейдер, який захопив Житомирську кондфабрику

  31 Травня, 2017 10:05
  Міністра юстиції звинуватили в рейдерстві партії Саакашвілі та Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ".

  Михайло Саакашвілі назвав міністра юстиції Павла Петренка рейдером. Також Саакашвілі заявив, що Петренко рейдерить його партію так само, як відібрав Житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ". Про це він сказав просто у вічі Петренку під час суперечки в кабінеті міністра.

  "Ви рейдер! Коли ви забирали Житомирську фабрику (Житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ" – ред.), не потрібно було мені таким пасивним бути. Точно так ви забрали Житомирську фабрику", – заявив Михайло Саакашвілі міністру юстиції.

  Про причетність міністра юстиції Павла Петренка до захоплення Житомирської кондфабрики говорять з кінця 2015 року. Тоді власник фабрики, американський інвестор Ігор Бойко заявив, що фабрику захоплено нардепом Сергієм Пашинським, а махінаціями в державних реєстрах займається однопартієць Пашинського Петренко.

  Американський інвестор має докази, що за особистим наказом міністра Петренка його підприємство просто видалили з реєстру підприємств, а всю його власність переписали на людей Пашинського. При цьому Мін`юст майже півтора року ігнорує рішення судів, які встановили, що саме Ігор Бойко є власником Житомирської кондитерської фабрики.

  На думку Михайла Саакашвілі, такі ж злочинні методи, які використали Пашинський і Петренко для захоплення кондитерської фабрики, зараз Павло Петренко використовує для рейдерського захоплення партії Саакашвілі.

  "Ти ублюдок! Що ти зробив, окрім рейдерства?! Я таких, як ти, саджав у Грузії. І тебе також посадить народ України!", – сказав Саакашвілі просто у вічі міністру-рейдеру.  Теги : Саакашвілі Мін’юст Павло Петренко рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів