Розкрадання в "оборонці": НАБУ відсудило доступ до телефонів фігурантів, але так і не прийшло за ними

  2 Липня, 2019 15:46
  Ухвала суду діє 1 місяць, право доступу до телефонів у детективів спливає 3 липня.

  Національне антикорупційне бюро (НАБУ) відсудило у прокуратури доступ до телефонів фігурантів скандалу про розкрадання в "Укроборонпромі", але за місяць, на який надано доступ, так і не прийшло за ними.

  Про це йдеться у журналістському розслідуванні Bihus.Info.

  Відзначається, що клопотання детективів НАБУ щодо доступу до мобільних телефонів Віталія Жукова і Андрія Рогози Солом’янський райсуд Києва задовольнив 3 червня.

  Тоді детективи просили надати тимчасовий доступ з можливістю вилучення оригіналів речей і документів ГПУ. Мова йшла про 7 мобільних телефонів і жорсткий диск, інформацію на них та документи, що містять дані з них.

  З цих телефонів два належали Рогозі, ще один – Жукову. Кому належали решта чотири – невідомо.

  НАБУ також просило розглядати справу в закритому судовому засіданні і без виклику прокурорів. Суд задовольнив клопотання детективів частково: засідання провели в закритому режимі, але прокуратуру на нього викликали.

  Суд надав доступ із можливістю вилучення (копіювання) інформації, що на них міститься, до телефонів і жорсткого диску, а щодо документів – надав доступ із можливістю вилучення копій.

  Ухвала діє 1 місяць, тобто право доступу до телефонів у детективів спливає 3 липня. Журналісти з'ясували, що на момент виходу програми в ефір ухвала виконана не була.

  "Прокуратура відмовила через порушення процедури доступу за судовою ухвалою. Згідно зі ст.165 КПК детективи мали пред'явити прокурорам оригінал ухвали і потім ще вручити копію. Замість цього – послали поштою і лише копію", – йдеться у розслідуванні.
  Нагадаємо, президент Володимир Зеленський наполягає на тому, щоб причетних до розкрадань бюджетних коштів у оборонно-промисловому комплексі було покарано.

  Теги : ГПУ Укроборонпром розкрадання НАБУ Солом'янський райсуд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів