РНБО хоче дозволити приватизацію оборонних підприємств в Україні

  26 Червня, 2018 17:34
  На думку Турчинова, ці заходи дозволять зекономити бюджетні кошти, а також зробити оборонний сегмент більш прозорим і ефективним.

  Рада національної безпеки і оборони разом і Кабінетом міністрів та Верховною Радою опрацьовують можливість на законодавчому рівні дозволити приватизацію українських державних оборонних підприємств.

  Про це на брифінгу у вівторок повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов, передає Українська правда.

  "Хочу проінформувати, що ми проводимо активну  роботу і з Кабінетом міністрів, і з Верховною Радою, зокрема, з профільними комітетами щодо зняття будь-яких обмеження щодо приватизації державних оборонних підприємств, а також інвестування, внесення іноземних  інвестицій до цих підприємств", – розповів він.

  Турчинов додав, що наразі це жорстко обмежує чинне українське законодавство.

  "Важливо, що ці заходи з лібералізації зовнішньоекономічної діяльності українських оборонних промислових підприємств з одного боку значно посилять їхні позиції, перспективи розвитку, конкурентоздатність і ефективність діяльності. А з іншого – не буде послаблений експертний контроль", – сказав секретар РНБО.

  За його словами, діяльність усіх суб'єктів цього ринку буде відповідати всім підписаним Україною міжнародним угодам.

  На думку Турчинова, ці заходи дозволять зекономити бюджетні кошти, а також зробити оборонний сегмент більш прозорим і ефективним.

  Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів затвердив перелік об'єктів великої приватизації держвласності на 2018 рік.

  Теги : Верховна Рада приватизація РНБО Олександр Турчинов оборона Кабмін підприємства
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів