Рішення дисциплінарної комісії по Холодницькому буде складно оскаржити – Ситник

  2 Серпня, 2018 18:44
  Директор НАБУ зазначив, що Бюро "не обмежиться тим, що сталося, і буде рухатися далі".

  Рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів не звільняти главу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького буде складно оскаржити, але НАБУ "не обмежиться цим і буде рухатися далі".

  Про це заявив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник під час прес-конференції в четвер у Києві, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Були фактичні дані, ми на них відреагували відповідно до закону і направили матеріали в компетентні органи. Це, на жаль, не антикорупційне бюро, це Генеральна прокуратура і Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів. Рішення ви знаєте", – зазначив Ситник.

  За словами директора НАБУ, можливості для оскарження цього рішення досить обмежені. Водночас він додав, що НАБУ "не обмежиться тим, що сталося, і буде рухатися далі".

  Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура 31 липня відкрила кримінальне провадження щодо співробітників Національного антикорупційного бюро за розголошення даних досудового розслідування.

  Теги : Артем Ситник НАБУ Назар Холодницький САП КДКП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів