Разумков заявив, що законами Донбас не повернути

  5 Серпня, 2019 08:49
  За словами лідера пропрезидентської політсили, питання деокупації Донбасу потрібно вирішувати комплексно.

  Голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив, що деоккупация Донбасу і його повноцінне повернення неможливе за допомогою прийняття одних лише законів.

  Про це Разумков сказав в інтерв'ю російському виданню КоммерсантЪ.

  "Це одна з ключових проблем в країні. Всі ми хотіли б, щоб настав мир, щоб Донбас і Крим повернулися в Україну. На жаль, це не вирішується законами", – наголосив Разумков, відповідаючи на питання про мир на Донбасі.

  При цьому він зазначив, що в новій Верховній Раді буде обговорюватися особливий статус для Донбасу, але повторив, що у проблемі війни це не питання законів.

  "Це законодавча частина (особливий статус для Донбасу – ред.). Цей момент обговорення в стінах Верховної ради явно теж буде, але в цій проблемі, у війні, це не питання законів. Це питання бажання. Бажання закінчити цю війну. В української сторони воно є. На жаль, не у всіх учасників цього процесу ми спостерігаємо це бажання", – сказав Разумков.

  За його словами, "тут більше питання дипломатії, санкційного тиску, питання внутрішньої політики, пов'язані з боротьбою з корупцією, з інформаційною політикою, з економікою, інфраструктурою, соціальною політикою".

  "Це цілий комплекс завдань, які потрібно буде виконати і які дозволять швидше повернути тимчасово окуповані території", – додав лідер партії "Слуга народу".

  Нагадаємо, раніше Дмитро Разумков заявляв, що для проведення виборів на непідконтрольних Україні територіях Донбасу потрібно подолати довгий шлях.

  Теги : Донбас "Слуга народу" Дмитро Разумков
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів