Разумков: "Слуга народу" проти федералізації України

  14 Червня, 2019 09:51
  Голова "Слуги народу" зазначив, що партія наполягає на введенні закону про народовладдя, яка легітимізує референдуми в Україні.

  Голова "Слуги народу" Дмитро Разумков заявив, що партія не підтримує федералізацію України, на якій наполягають Кремль і окремі українські проросійські політичні сили.

  Про це Разумков розповів у ефірі одного з телеканалів.

  "Про те розуміння федералізації, яка сьогодні педалюється на світовій арені, в першу чергу однією державою, мови, звичайно ж, іти не може", – пояснив голова "Слуги народу".

  Раніше ідеолог "Слуги народу" Руслан Стефанчук заявив, що партія не готова ігнорувати думку українців про запровадження двопалатного парламенту, висловлену на референдумі 2000 року. Журналісти та експерти сприйняли заяву Стефанчука як готовність до "м'якої" федералізації країни.

  Разумков зазначив, що теж вважає, що до думки українського суспільства слід прислухатися, тому "Слуга народу" наполягає на введенні закону про народовладдя, який легітимізує референдуми в Україні. Водночас він закликав не порівнювати їх з так званими "референдумами" на Донбасі і в Криму.

  НагадаємоРазумков обіцяє відкрити ринок землі за рік.

  Теги : "Слуга народу" Дмитро Разумков Руслан Стефанчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів