Прокуратура проведе лінгвістичну експертизу слів Медведчука

  6 Лютого, 2019 20:30
  Експерти перевірять слова політика на сепаратизм.

  Прокуратура проведе лінгвістичну експертизу слів політика Віктора Медведчука про автономію Донбасу, за які стосовно нього відкрили кримінальне провадження. Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко, передає Новое время.

  За словами Луценка, процесуальне рішення у рамках кримінального провадження щодо Медведчука може бути ухвалене тільки після лінгвістичної експертизи.

  У випадку, якщо лінгвістично-семантична експертиза вкаже, що заяви Медведчука є посяганням на цілісність країни та інформаційною підтримкою бойовикам на Донбасі, то слідчий прийме рішення процесуального характеру.

  Луценко розповів, що вивчав висловлювання Медведчука протягом року, але тільки під час з'їзду партії той чітко задекларував ті ж наміри, про які говорять в Москві.

  "Розмова про те, що на Донбасі має бути створений їх власний уряд і парламент з моєї точки зору не є предметом мінських угод", – зазначив Луценко.

  Також генпрокурор зазначив, що не може ні підозрювати, ні звинувачувати Медведчука.

  Нагадаємо, 6 грудня Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження щодо Медведчука за підозрою в державній зраді і сепаратизмі після того, як він говорив про автономію Донбасу на з’їзді партії "Опозиційна платформа – За життя".

  Теги : ГПУ прокуратура Юрій Луценко сепаратизм Медведчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів