Прогресу у врегулюванні ситуації на Донбасі можна досягнути лише політико-дипломатичним шляхом – Зеленський

  3 Липня, 2019 08:48
  За словами глави держави, дієвим інструментом є продовження санкційної політики.

  Президент Володимир Зеленський переконаний, що Україна зможе досягнути прогресу у врегулюванні ситуації на Донбасі лише політико-дипломатичним шляхом.

  Про це глава держави заявив 2 липня у Торонто, під час спільної прес-конференції з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, передає прес-служба президента.

  "Впевнений, що ми досягнемо реального прогресу тільки політико-дипломатичним шляхом. І врешті-решт змусимо Росію припинити ескалацію, встановити стале припинення вогню, забезпечити розведення сил та звільнення всіх українських полонених. Дієвим інструментом для цього є продовження санкційної політики", – сказав Зеленський.

  Президент подякував Канаді за активну і всебічну підтримку України у цьому напрямі та консолідацію міжнародної спільноти для допомоги Україні у протидії російській агресії та санкційній політиці.

  "Особливо це питання постає в контексті невиконання Росією рішення Міжнародного трибуналу з морського права щодо звільнення наших 24 моряків та повернення захоплених українських кораблів", – додав глава держави.

  Він також зазначив, що Україна зацікавлена поглибити співпрацю з Канадою у військовій сфері. Це стосується, зокрема, канадської військової тренувальної місії UNIFIER, яка діятиме в Україні до 2022 року. Президент назвав це вагомим внеском у зміцнення обороноздатності нашої країни.

  Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що розведення сил і засобів в районі Станиці Луганській Луганської області – це перший крок до припинення війни на Донбасі.

  Теги : Канада Росія Донбас санкції Володимир Зеленський Трюдо
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів