Посол про позбавлення Порошенка звання почесного громадянина Верони: Спектакль Кремля

  24 Вересня, 2018 09:43
  За словами дипломата, Росії не дає спокою "успішне просування України в багатьох сферах".

  Посол України в Італії Євген Перелигін вважає, що позбавлення президента Петра Порошенка звання почесного громадянина Верони було зрежисовано Кремлем, передає Європейська правда.

  За його словами, проект резолюції про позбавлення звання українського президента був зареєстрований в міськраді Верони ще в грудні минулого року з ініціативи лідера молодіжного крила партії "Ліга півночі", відомої проросійським напрямком.

  "Аналіз тексту документа, а також той факт, що його підписали майже всі представники партії "Ліга півночі", яка перемогла у Вероні на комунальних виборах, свідчать про цілком політичну спрямованість цього рішення", – зазначив посол.

  На думку дипломата, рішення попереднього складу міськради надати почесне громадянство міста Порошенкові і зробити безкоштовний вхід для українських громадян в музеї міста протягом минулого року "стало щирою реакцією місцевих депутатів". А ось "успішне просування України в багатьох сферах не дає спокою режиму у Москві".

  "Саме тому і був розіграний політичний спектакль Кремля у виконанні веронських артистів", – пояснив Перелигін.

  Нагадаємо, Порошенкові присвоїли звання почесного громадянина Верони за те, що Італії повернули виявлені в Україні 17 викрадених картин.

  Теги : Росія Петро Порошенко Італія почесний громадянин
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів