Портнов: Слід зробити так, щоб Порошенко і Парубій "більше ніколи не підняли голову"

  31 Липня, 2019 16:57
  На думку юриста, в Україні має запанувати справедливість.

  Юрист Андрій Портнов має намір направити всі сили і ресурси для того, щоб експрезидент Петро Порошенко, спікер парламенту Андрій Парубій та інші їхні спільники понесли відповідальність за скоєні злочини.

  Про свою кінцеву мету Портнов розповів у випуску програми Vласть vs Vлащенко.

  "Якщо пропустити його (Порошенка – ред.), Парубія, інших спільників, то вони можуть повторитися в нашій країні, – зазначив він. – Потрібно допомогти нашій країні зробити так, щоб вони більше ніколи не підняли голову, щоб цього в нашій країні ніколи не повторилося. Мені особисто Порошенко ніяк не заважає. Він собі там бродить київськими вулицями поки. Але в країні повинна запанувати справедливість. 5 років вони займалися організованою злочинною діяльністю. Навіть ледачий знає, що саме, де і як вони крали. І якщо за це не настане відповідальність, це може повторитися".

  На думку Портнова, зараз потрібно зробити так, щоб Порошенко та інші причетні до розкрадань були зайняті допитами, інакше вони будуть заважати розвивати країну.  "Щоб вони були зайняті відповідями на питання – як, де, скільки вкрали. А у кінцевому підсумку слід вжити таку систему заходів, після якої не просто повернути награбоване у дохід українського бюджету, а й засудити їх за скоєні злочини. Тоді в питанні останнього п'ятирічного періоду в Україні можна буде поставити крапку", – заявив Портнов.

  Він вважає, що, розкрадаючи країну, команда Порошенка дискредитувала національні символи України, використовуючи їх для прикриття своїх злочинів.

  Раніше повідомлялося, що поліція не виявила брехні у заявах Портнова про злочини Порошенка.

  Теги : Андрій Парубій Петро Порошенко Андрій Портнов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів