Порошенко за допомогою фальсифікацій спробує вийти до другого туру виборів – політолог

  6 Лютого, 2019 13:37
  Дмитро Корнійчук вважає, що Петро Порошенко пішов на вибори для того, щоб торгуватися з Росією і США за свою безпеку.

  Експерт з політичних питань Дмитро Корнійчук заявив, що чинний президент Петро Порошенко за допомогою фальсифікацій і скупки голосів спробує вийти до другого туру президентських виборів. Таку думку він висловив в коментарі для golos.ua, зазначивши, що у Порошенка немає шансів на перемогу в президентських виборах.

  "У нього реальний рейтинг в районі 5%. Порошенко йде на вибори, щоб до останнього торгуватися з політиками. Він торгується з Росією і США за свою безпеку після закінчення президентських виборів. Якби він не пішов на вибори і не імітував боротьбу за майбутнє президентство, з ним би ніхто не вів переговори, а так він буде битися до останнього", – пояснив Корнійчук.

  На його думку, Порошенко погодиться програти на президентських виборах в обмін на гарантію безпеки. Водночас, він зазначив, що наразі чинному президенту ніхто не дав такої гарантії.

  "Можливо, йому потрібні ці кілька місяців, щоб підписати рішення про введення миротворців на Донбас і в обмін на це отримати гарантії. У будь-якому випадку, він програє Юлії Тимошенко. Адже за неї в другому турі будуть голосувати всі, хто проти Порошенка. Тобто вся країна у другому турі мобілізується проти Порошенка, і він це розуміє", – резюмував політолог.

  Нагадаємо, по всій Україні штаб чинного президента Петра Порошенка відкрив ділянки для підкупу виборців, яким платять від 500 до 1500 гривень за підтримку "команди Порошенка".

  Теги : Петро Порошенко президентські вибори Дмитро Корнійчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів