Порошенко вважає, що Труба передає інформацію про нього Богдану, а той – Портнову

  30 Липня, 2019 10:42
  Порошенко стверджує, що розслідування ДБР проти нього – необ’єктивні та упереджені.

  Експрезидента Петра Порошенка здивувало, що Держбюро розслідувань (ДБР) розкриває таємницю слідства, зокрема – дату допиту, запрошення, прізвище і справу, по якій людину викликають.

  Про це Порошенко розповів в інтерв’ю Українській правді.

  За словами колишнього глави держави, він не отримував повістки від ДБР щодо своїх допитів, а бачив "дивні заяви пана Труби (директора ДБР – ред.), який узагалі не має права втручатися в слідство".

  Порошенко додав, що ДБР не дотримується таємниці слідства.

  "Мені вчора чітко наголосили, що нічого вони не розкривали. Що вони проводять службове розслідування вже місяць, бо вони не знають, яким чином це до пана Портнова потрапляє. Я сказав: "Ваш директор має доступ?" Він каже: "Так, має". Я йому кажу: "Це незаконно". Але пан директор передає це пану Богдану, з яким вони постійно спілкуються. А пан Богдан передає це пану Портнову", – пояснив він.

  Експрезидент наголошує, що вважає це витоком інформації і "нічого спільного з незалежним та об’єктивним розслідуванням не має".

  Нагадаємо, у ДБР спростовують заяву партії експрезидента Петра Порошенка про відсутність щодо нього відкритих кримінальних справ, зазначивши, що колишній президент фігурує в низці проваджень, хоча підозр йому не оголошували.

  Теги : Порошенко Андрій Портнов ДБР Роман Труба Андрій Богдан
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів