Порошенко відмовився їхати з Томосом до Луцька через незручні запитання – журналіст

  11 Сiчня, 2019 15:49
  Олександр Дубінський заявив, що Петра Порошенка злякали незручні запитання, які можуть йому задати громадяни і місцеві депутати.

  Журналіст Олександр Дубінський вважає, що Петро Порошенко скасував поїздку до Луцька в рамках "Томос-туру" через звернення місцевих депутатів повідомити точну дату і місце візиту чинного президента в область. Журналіст опублікував фотокопію звернення депутатів на Facebook.

  "Вимагаємо під час зустрічі з президентом забезпечити право депутатів на висловлювання власного бачення існуючих проблем виборців і донесення очікувань жителів області", – йдеться в документі.

  Звернення підписали керівники фракцій "Батьківщини", "Свободи" і "Укропу", а також окремі депутати.

  "Ви вже, напевно, в курсі того, що Порошенко "злився" з Томос-туру до Луцька. Причина – страх. Примітивний страх незручних запитань, які можуть послідувати від громадян і місцевих депутатів, які будуть не з замовленої АП масовки", – підкреслив Дубінський.

  Нагадаємо, політолог Андрій Золотарьов заявив, що Петро Порошенко вирушив в «Томос-тур», щоб приховати масштабні фальсифікації з приводу псевдо-зростання його рейтингу під час виборчої кампанії.

  Теги : Петро Порошенко Луцьк Олександр Дубінський томос
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів