Порошенко умисно не провів належного розслідування вбивств на Майдані – Янукович

  2 Березня, 2018 14:22
  Президент-утікач звинувачує чинного главу держави в особистій незацікавленості у встановленні правди.

  Екс-президент Віктор Янукович заявив, що президент України Петро Порошенко та його оточення не зацікавлені в належному розслідуванні вбивств на Майдані у 2014 році через безліч запитань, які в зв'язку з цим можуть виникнути до діючої влади.

  Таку заяву Янукович зробив під час прес-конференції в Москві.

  Вогонь по демонстрантах на Майдані у 2014 році вівся з будівель, підконтрольних учасникам протесту, підкреслив екс-президент.

  "Президент Порошенко не провів належного розслідування вбивств на Майдані. ... Правоохоронці та "Небесна сотня", які загинули, вони загинули від рук убивць. Стріляли з будівель, які контролював Майдан", – зазначив Янукович.

  На прес-конференції прозвучало запитання з натяком на причетність президента Порошенка до вбивств: "Основну роль (у прийнятті рішення про розстріли на Майдані – ред.) зіграли три "п": Пашинський, Парубій, Парасюк. Або, може бути, цих "п" було чотири?". Однак екс-президент не відповів прямо, заявивши, що, на відміну від згаданих осіб, він не робить гучних звинувачень і "не вішає ярлики" без належного розслідування та рішення суду.

  Слід зазначити, що прес-конференція Віктора Януковича в Москві почалася з демонстрації уривка документального фільму про події на Майдані в 2014-му, знятого італійськими журналістами. У залі пролунали імена народних депутатів Сергія Пашинського і Володимира Парасюка, як безпосередньо причетних до організації розстрілів під час протестів.

  Нагадаємо, раніше про особисту участь нардепів Пашинського та Парасюка у розстрілах на Майдані заявив під час допиту учасник подій, грузинський снайпер Олександр Ревазішвілі.

  Теги : Майдан Порошенко Янукович сергій пашинський Парасюк снайпер
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів