Порошенко: Українця ковбасою не купиш

  5 Лютого, 2019 12:50
  Петро Порошенко вважає, що Володимир Путін прорахувався, сподіваючись налякати українців.

  Чинний президент Петро Порошенко вважає, що президент Росії Володимир Путін здійснив величезну помилку, напавши на українців і спробувавши їх налякати. Про це Порошенко повідомив в ефірі програми "Свобода слова", зазначивши, що за останні п'ять років Україна зберегла демократію, свободу слова і зібрань, а також чесні й прозорі вибори.

  "Українця тільки ковбасою не купиш. Це йде ще з козацьких часів. Тому Путін прорахувався, коли напав на Україну, сподіваючись налякати нас. Вся країна встала. Весь народ. І за п'ять років вони зрозуміли, що це була помилка", – розповів чинний президент.

  За словами Порошенка, він вірить в мудрість українського народу і не сумнівається, що ніякі популістські заклики, що часто повторюють російську пропаганду, в Україні не пройдуть.

  "Українці навчилися знімати локшину пропаганди Росії зі своїх вух. І більше ніколи не купляться на неї. Дуже дорога ціна заплачена, і ми добре вивчили уроки 2014-го", – додав чинний президент.

  Нагадаємо, журналістка Ольга Решетилова повідомила, що Порошенко добирався через чорний хід в Центральну виборчу комісію, щоб уникнути зустрічі з активістами.

  Теги : Путін Росія Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів