Порошенко створив мережу агітаторів для підкупу виборців

  5 Лютого, 2019 14:07
  Агітатори ходять по домівках і шукають потенційних виборців президента.

  По всій Україні штаб чинного президента Петра Порошенка відкрив дільниці для підкупу виборців, яким платять від 500 до 1500 гривень за підтримку "команди Порошенка".

  Люди, які агітують за Порошенка, ходять по домівках і шукають потенційних виборців президента за мізерні гроші, йдеться в сюжеті програми Гроші.

  Нещодавно спостерігачі мережі "Опора" зафіксували схему з мобілізації виборців на користь Порошенка. Всі бажаючі стати агітаторами надають свої особисті дані до реєстру штабу БПП, після чого отримують пластикову ID-карту. Агітатори ходять по домівках зі спеціальною анкетою. Туди заносять відомості про людей та їхнє ставлення до чинного президента. Головне завдання агітатора – назбирати якомога більше охочих надати свої персональні дані до реєстру штабу.

  Агітатори отримують від 500 до 1500 гривень за анкетування в залежності від регіону. Ще 500 гривень вони мають можливість отримати у випадку виходу Порошенка до другого туру президентських виборів.  НагадаємоПорошенко вважає, що президент Росії Володимир Путін здійснив величезну помилку, напавши на українців і спробувавши їх налякати.

  Теги : Петро Порошенко президентські вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів